Vše o nákupu letenky

Jak platit

V hotovosti na pobočce – klient může částku za letenku zaplatit osobně v kancelářích partnera ASIANA, spol. s r. o. a to nejpozději v den posledního termínu pro vystavení letenky. Kontaktujte naše kolegy na jednotlivých pobočkách.

 

Převodem na účet

Systém automaticky generuje po vytvoření rezervace podklad pro platbu převodem, který obsahuje celkovou částku, bankovní údaje provozovatele a variabilní symbol a datum do kterého je nutné letenku uhradit. Tento způsob platby je možné použít pouze v případě, že do data, kdy je nutné letenku uhradit a vystavit zbývají alespoň 3 pracovní dny.

 

Bankovní spojení

Účet u ČSOB: 119607483/0300
Účet u KB: 51-0903270247/0100
Účet u ČS: 1925110329/0800
Účet u Unicredit Bank: 2106766513/2700
Účet u Raiffeisenbank: 525708001/5500
Účet u ERB: 1001726/2210

 

Platební kartou

Rezervační systém umožňuje zaplatit částku platební kartou online. Pro tento způsob platby využíváme zabezpečený systém paysecure. Vaše data jsou tak v bezpečí a informace o platební kartě zůstávají skryty. Výhodou této platby je okamžité provedení a automatické vystavení letenky.

 

Platební brána e-konto

Součástí rezervačního systému Superletuska.cz je napojení na platební bránu Raiffeisen Bank. Její klienti tak mohou letenku zaplatit pomocí tohoto online nástroje.

 

Důležité informace

Klient je povinný uhradit letenku včas a to nejpozději v den uvedeného v podkladu pro platbu. Toto datum se klientovi zobrazí také při uzavření rezervace. Celá částka musí být připsána na účet nebo složena na pokladně provozovatele v pondělí–pátek nejpozději do 16 hodin. V případě pozdní úhrady provozovatel negarantuje smluvenou cenu a rezervované místo v letadle. Klient se zavazuje používat při platbě variabilní symbol z podkladu pro platbu. Na základě podkladu pro rezervaci je klientovi vystavena faktura nebo hotovostní doklad.
 

Způsoby doručení letenky


Portál Superletuska.cz vám nabízí veškeré dostupné způsoby pro převzetí vaší letenky. Níže jsou všechny uvedeny s podrobnou charakteristikou.

 

Osobní vyzvednutí

Klient si může vyzvednout letenku osobně na partnerských pobočkách.

 

Elektronicky

Tento způsob doručení letenky vám doporučujeme. Elektronickou letenku vám zašleme e-mailem. Tento způsob doručení je nejjednodušší a šetří váš čas. Navíc si letenku můžete kdykoliv vytisknout a nemůžete ji ztratit.

 

Ceník poplatků

Přečtěte si ceník poplatků.

 

Obchodní a přepravní podmínky

 

Obchodní podmínky

Přepravní podmínky