O Superletušce.cz

Superletuska.cz

Superletuska.cz vyrostla v moderní společnost, která je  v současnosti jednou z největších cestovních agentur s akreditací IATA v České republice.


Zprostředkováváme letecká spojení jen s leteckými společnostmi, které splňují vysoké nároky na bezpečnost leteckého provozu, spolehlivost, požadovaný standard služeb poskytovaný pasažérům při letu i mezipřistáních.
Zajišťujeme spojení po celém světě, ale umíme splnit i speciální přání našich klientů. Zajistíme charterové lety či pronájem letadla. Samozřejmostí jsou i další služby, nejen v návaznosti na váš let – od zajištění víza, pojištění, pronájmu vozu až po ubytovaní či zajištění vstupenek na vybrané akce.

 

1 500 000 cestujících ročně

Za 20 let své existence jsme načerpali množství zkušeností. Ročně přepravujeme po celém světě prostřednictvím našich leteckých partnerů přes 1 500 000 cestujících.

 

Kvalitní služby pro naše klienty

Snahou naší společnosti je ale neustále zlepšovat služby, které poskytujeme a udržovat jejich vysokou úroveň. Pyšníme se řadou ocenění za kvalitu služeb Nejlepší IATA agentura v ČR 2012“ (Travel Trade Gazette), „International Star Quality Award“ (Business Initiative Directions), nejúspěšnější prodejce SkyTeam a „Internet Effectiveness Awards“ (Economia OnLine) a patříme mezi 50 nejrychleji rostoucích společností ve střední Evropě (dle žebříčků „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe“).

Jsme potěšeni, že máme dlouholeté spokojené klienty, kteří se k nám stále vracejí, a těšíme se,
že i vy budete patřit mezi ně.

Obchodní a přepravní podmínky

Obchodní podmínky

Přepravní podmínky


Jsme připraveni plnit vaše přání! Vítejte na palubě Superletušky!